אודות מובמנט

למעלה מ-15 שנות ניסיון בהענקת פתרונות לסגירת עסקים, בניינים ובתים פרטיים. חברת מובמנט היא החברה המובילה המעניקה מכלול עשיר של שירותים בעולם הזה. החברה שלנו הפכה להיות לאחת מהחברות המובילות עם הידע העשיר ביותר. כל אנשי המקצוע שמועסקים על ידי החברה הם אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים. המטרה שלנו היא לספק לכל לקוח שפונה אלינו את הפתרונות המתאימים עבורו. איך אנו יודעים שאנו עושים את העבודה שלנו בצורה הכי טובה שיש? הלקוחות שפונים אלינו חוזרים פעם אחר פעם על מנת לקבל שירותים נוספים. בואו גם אתם והצטרפו אל חוג הלקוחות המרוצים שלנו, זה הרי מגיע לכם.

אילו שירותים נוכל להעניק לכם?

בשונה מחברות אחרות שמעניקות כמות מוגבלת של שירותים, אצלנו תוכלו למצוא מבחר ענק של אפשרויות. אנו עושם כל מאמץ להעניק לכל לקוח את כל צרכיו תחת קורת גג אחת. אין סיבה שתתחילו לעבור בין חברות שונות כאשר כל אחת מהן תעניק לכם שירות אחד מסוים. מוטב לכם לדעת כי במקום אחד תוכלו לקבל את כל השירותים שאתם רק צריכים. אז מה תוכלו לקבל אם תחליטו לפנות אלינו? מחסומים חשמליים, דלתות מוסך, שערים נגררים, שערים קונזולים, שערי ענף, תריסים, דלתות אוטומטיות, ציוד לשערים, שלטים, פתיחה סלולארית.

 

מהם היתרונות שלנו?

  • השירות שאנו מספקים ללקוח הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתדלים להיות זמינים לכל לקוח על מנת להעניק לו בדיוק את השירות שהוא צריך. אם ללקוח יש שאלה, הוא יודע כי הוא יכול להרגיש בנוח לשאול את הצוות המיומן שלנו.
  • איכות העבודה שלנו היא איכות שאין לה פשרות. אנו לא מחפשים קיצורי דרך, ובטח שלא מתפשרים על חומרי הגלם שבהם אנו משתמשים. כל עבודה שנבצע עבורכם תהיה באיכות האידיאלית. הפתרון שנספק לכם צפוי להחזיק מעמד למשך זמן רב במיוחד.
  • מרגישים כי כולם מנסים לעקוץ אתכם? חברת מובמנט שמה לה למטרה להיות אמינה ושקופה לאורך כל הדרך. אנו סבורים כי רק על ידי מתן תשובות נכונות ומדויקות נוכל לגרום ללקוח להיות מרוצה. אצלנו תקבלו שירות אמין מתחיל התהליך ועד סופו.
השער תקוע? לא נפתח? פתחו קריאת חירום!